سابقه بروکر اکسنس

بروکر اکسنس در سال 2008 توسط گروهی از متخصصین همفکر در حوزه مالی و فناوری اطلاعات تاسیس شد. از همان آغاز کار اکسنس سعی کرد که با نوآوری در بازار فارکس حرفی برای گفتن داشته باشد و به همین دلیل برای اولین بار در بروکرها برداشت اتومات و آنی از حساب را ایجاد کرد که بسیار مورد استقبال قرار گرفت.اکسنس برای اولین بار اهرم معاملاتی 1:2000 و پس از آن اهرم معاملاتی یا همان لوریج بی نهایت را ارایه داد.

جایگاه بروکر

در چند سال گذشته بروکر اکسنس با رشد چشمگیری توسعه پیدا کرده به طوری که هم اکنون به یکی از بزرگان مارکت فارکس تبدیل شده است. تا آپریل سال 2020 حجم معاملات ماهیانه مشتریان بروکر به رقم بالای 480 بیلیون دلار رسیده است وتعداد مشتریان فعال اکسنس به بیش از 113,590 نفر در سرتاسر دنیا رسیده است. در حال حاضر بروکر Exness طیف گشترده ای از ابزارهای قابل معامله شامل جفت ارزها, طلا و نقره, نفت و گاز, بیتکوین و کریپتوکارنسی ها, شاخص بورسهای جهانی و همچنین سهام شرکتهای بزرگ دنیا را ارایه می دهد.

پشتیبانی مشتری

مشتریان اکسنس از پشتیبانی فوق العاده این بروکر بهره می برند. در حال حاضر مشتریان به 15 زبان به صورت محلی و به 13 زبان توسط اکسنس پشتیبانی می شوند. پشتیبانی 11 زبان به صورت 24/5 و به زبانهای انگلیسی و چینی در هفت روز هفته به صورت شبانه روزی انجام می گیرد.

تاییدیه ها و رگوله اکسنس

یکی از موارد بسیار مهم در مورد بروکرهای فارکس و بورس این است که قانونمند باشند و تحت نظارت نهادهای مالی معتبر قرار بگیرند. در اکسنس این امر به خوبی اتفاق افتاده و در حال حاضر تحت نظارت و رگوله FCA انگلیس, CySec قبرس , FSA سیشلز می باشد. در طول فعالیت بروکر تا کنون حتی یک مورد از حذف اردر یا عدم پرداخت سود مشتری گزارش نشده است.