Home / MetaTrader 4

متاتریدر 4

متاتریدر 4 پلتفرم معاملاتی پیشرو در بازارهای مالی دنیاست که شما می توانید آن را از سایت مای اکسنس دانلود کنید. معامله گران در هر سطحی و در چهارگوشه دنیا از متاتریدر 4 برای معامله در فارکس و سایر بازارهای مالی استفاده می کنند. با استفاده از ویژگیهای فوق العاده این پلتفرم تجربه معاملاتی خود را بهبود دهید. در حال حاضر متاتریدر 4 تبدیل به یک استاندارد در پلتفرم های معاملاتی بازار شده است.

معامله گری انعطاف پذیر

متاتریدر 4 به شما اجازه می دهد تا سیستم های معاملاتی خود را به راحتی توسعه دهید, فارغ از اینکه چه میزان سیستم معمالاتی شما پیچیده است. به علاوه اینکه متاتریدر 4 از بیشتر انواع اردرگذاری پشتیبانی می کند و اردرها به دو صورت Instant و Market اجرا می شوند. در پردازش اردرها به صورت Instant هیچ لغزشی در قیمت انتخابی شما نخواهد بود اما امکان گرفتن ریکوت وجود دارد و اما در پردازش Market معاملات بدون ریکوت اجرا می شوند اما ممکن است از قیمت قرار داده شده شما لغزش داشته باشند.

ابزارهای تحلیل تکنیکال

معامله گران می توانند تحلیلهای تکنیکال خود را با استفاده از منبعی غنی از ابزارهای تکنیکال که در متاتریدر 4 تعبیه شده است انجام دهند. که شامل 23 ابزار تحلیلی و 30 اندیکاتور تحلیلی می شوند. این ابزارها به معامله گر کمک می کند تا به تغییرات قیمتی به سرعت پاسخ دهند. علاوه بر اینها مشتریان اکسنس می توانند از اخبار اقتصادی که از بهترین خبرگزاریهای اقتصادی دنیا ارایه می شوند استفاده کنند. همچنین تحلیل های تکنیکال آزانس تحلیلی بین المللی Trading Central نیز به رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.

معامله گری اتومات

باید از رباتهای معاملاتی ویژه ای که اکسپرت نامیده می شوند تشکر کنیم. با استفاده از اکسپرتها تحلیل گری و معامله در بازارهای مالی می تواند به صورت کاملا خودکار انجام شود. شما می توانید از زبان MQL4 برای ایجاد ربات معاملاتی خود استفاده کنید, توسعه و ارتقا اکسپرتها با صرف زمان کمی امکان پذیر است.

امنیت

حفاظت از اطلاعات کاربران یکی از اولویتهای بروکر اکسنس است, بنابراین تمام ارتباطات بین سرور و پلتفرم معاملاتی با یک کلید 128 بیتی رمزگذاری می شود.

مولتی ترمینال متاتریدر 4

اگر مایلید چندین حساب را به صورت همزمان مدیریت کنید, بر روی آنها معاملات جدید انجام دهید و یا حجم معاملات را مدیریت کنید. می توانید همین الان مولتی ترمینال متاتریدر 4 رو دانلود کنید و به راحتی از آن استفاده کنید.

دانلود مولی ترمینال

فقط برای ویندوز